تاریخچه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گلستان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گلستان به نام بیمارستان مرکزی نیروی دریایی به سال 1358 در راستای رفع نیازهای پرسنل خدوم نیروهای مسلح علی الخصوص نیروی دریایی آجا آغاز به کار نموده و از سال 1378 به گلستان تغ ییر نام یافت. این مرکز که، تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی آجا می باشد، از اواخر دهه 80 تغ ییرات چشمگیری در تاسیسات زیر بنایی، عمرانی، تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی تخصصی، فعالیت های فرهنگی و آموزشی و... بعمل آورد، به گونه ای که امروز در زمره فعال ترین و بهترین مراکز بهداشتی و درمانی قرار گرفته است. تا امروز مرکز ما نه تنها موفق به کسب رتبه درجه یک وزارت بهداشت شده است بلکه در زمینه طب اورژانس، تروما و اکثر رشته های تخصصی و فوق تخصصی فعال بوده و با همکاری مجرب ترین کادر پزشکی و پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و درمانی با رعایت استانداردهای مصوب مراتب بالا دستی ، به صورت شبانه روزی، ارائه خدمات به پرسنل خدوم و زحمتکش نداجا، خانواده های محترم آنان و کلیه آحاد جامعه را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

ما تلاش می کنیم با توجه به جدیدترین دستاوردهای علمی، عملی و رعایت اصول شرع مقدس اقدامات شایسته ای در راستای انجام امور پرسنل و بیماران انجام دهیم. ما مفتخریم که با بیش از 85 درصد ضریب اشغال تخت در سال و عقد قرارداد با قریب به اتفاق بیمه های پایه، اکثر بیمه های مکمل و سازمانها و شرکت های داخل کشور با استعانت از قدرت لایزال الهی، خدمتی صادقانه و شایسته را در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی عرضه کنیم.

رسالت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گلستان

این بیمارستان خدمات درمانی را در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی در چارچوب قوانین بهداشت و درمان کشور با رعایت اصول زیر تامین می نماید:

1)ارائه خدمات درمانی با برترین کیفیت و تامین حداکثر ایمنی به کارکنان نیروهای مسلح، خانواده های ایشان و سایر مراجعین محترم منطبق با آخرین استانداردهای علمی روز 

2) مشارکت در امر آموزش و پژوهش کادر درمانی با استفاده از علوم و فناوری روز دنیا مبتنی بر اصول اخلاق پزشکی، با اولویت بیماریهای ناشی از مخاطرات سطحی و زیر سطحی 

3) آمادگی در برابر بحران و بلایا، پشتیبانی طب رزم و درمان مصدومین جنگهای نوین.

 

چشم انداز بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گلستان

ما برآنیم: مجهزترین مرکز و مرجع درمانی، آموزشی و پژوهشی بویژه در زمینه طب دریایی و هایپر بار در ایران و جهان باشیم.